Sortiment
PrihlásenieTlačidlové súpravy vnútorné

Tlačidlové súpravy kabínové, ktoré uvádza naša firma na týchto stránkach sú doplnkom k tlačidlovým súpravám vonkajším ( TSV ). Sú modernejšími náhradami za TPK, ktoré konštrukčne i rozmerovo sú navrhnuté tak, že umožňujú plne nahradiť doteraz používané kabínové ovládače vyrábané podnikom TRANSPORTA.

Svojím novým konštrukčným riešením odstraňujú možnosť ľahkého mechanického poškodenia a tým odstavenia výťahu z prevádzky. V tlačítkach sú použité spínacie aj signalizačné prvky s vysokou životnosťou , čo prispieva k dlhodobej spokojnosti zákazníka. Montáž pripojenia TSK sa prevádza pomocou svorkovníc, čím sa stáva výmena za starý typ veľmi jednoduchá.

Čelný panel je vyrobený z mechanicky pevnejšieho a odolnejšieho materiálu (antikora, mosadz ). Tlačítka sú riešené ako samostatné moduly vyrobené z duralu alebo mosadze, ktoré sa podľa potreby osádzajú do čelného panelu, čím sa dosiahla maximálna variabilnosť systému. Majú nízky zdvih čím sa zvyšuje ich odolnosť voči úmyselnému poškodeniu. Je možnosť dodania tlačítiek s indikáciou potvrdenia voľby, ak príslušný rozvádzač je na túto funkciu prispôsobený. Znaky na paneloch sú u všetkých typov gravírované, ale v prípade potreby je možné aj iné označenie napr. Brailovým písmom. Design povrchovej úpravy si môže zákazník vybrať z ponúkaného sortimentu v katalógu. Tlačidlový panel je možné upevniť do kabíny pomocou zapustených imbusových, torxných, alebo krížových skrutiek.

Nové tlačidlové skrine sú určené hlavne ako náhrady doteraz používaných tlačítiek, ale rovnako je možné použitie s novým systémom rozvádzačov firiem OTIS, KONE, MEZ Vsetín, ZEVA a iných.

 

Okrem štandardných tlačidlových segmentov vlastnej výroby ponúkame aj zákazkovú výrobu panelov za použitia zahraničných tlačidlových segmentov, ktoré okrem iného ponúkajú i možnosť označenia Brailovým písmom.

 

 

 
vytahove tlacitko.png